Mapa inwestycji programu Lepsza Komunikacja w Częstochowie 2020-2021

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie zaprasza mieszkańców do korzystania ze zaktualizowanej mapy inwestycji drogowych i komunikacyjnych.

Na ogólnodostępnym i bezpłatnym narzędziu internetowym udostępnionym online we wskazanym linku dostępny jest plan naszego miasta, na który naniesione zostały punkty wskazujące miejsca realizacji inwestycji w ramach programu Lepsza Komunikacja w Częstochowie. Jest to ponad setka lokalizacji we wszystkich dzielnicach. Są to zadania, które zostały zrealizowane na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy w latach 2020-2021, jak i te rozpoczęte, które swój finał mają zaplanowany na rok przyszły i kolejne.

Kolorami przedsięwzięcia te zostały pogrupowane na cztery zbiory:czerwony - oznaczający inwestycje drogowe,zielony - wskazujący zadania komunikacyjne, żółty - z inwestycjami oświetleniowymi realizowanymi przez służby miejskie oraz niebieski – to zadania wykonane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Część „pinesek” jest okraszona niezbędnymi informacjami o kosztach i zdjęciami realizacji. W obsłudze pomaga też legenda mapy dostępna po lewej stronie z listą całego zestawienia. Mapa będzie na bieżąco aktualizowana o nowe elementy i miejsca. Poprzednią wersję mapy inwestycji odwiedzono kilkanaście tysięcy razy. Liczymy na to, że uaktualniona wersja wzbudzi porównywalne zainteresowanie ze strony mieszkańców naszego miasta. Wejdź i zobacz jak wiele zmieniło się ostatnio w Twojej okolicy. Zmieniamy drogowe oblicze Częstochowy dla Was!

Mapa inwestycji programu Lepsza Komunikacja w Częstochowie 2020-2021

Wróć do początku strony